Znakomite szczenięta CHART POLSKI rodowodowe od behawiorysty

Dodane: Piątek, 07 Wrzesień, 2018  16:38

Opis oferty:

Z ogromną dumą i radością mamy zaszczyt poinformować, że w naszej hodowli pojawiły się dwa długo oczekiwane mioty rasy CHART POLSKI po wybitnych rodzicach!
Miot ‘S’ Acalantis – ur. 05.05.2017
Ojcem szczeniąt został wybitny, typowy, przepiękny eksterierowo samiec RAPTOR Acalantis - Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2016.
Mamusią miotu została spektakularna i prześliczna potomkini znakomitej starej linii - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Światowej Wystawy Ras Polskich 2016, Junior Poland’s Pride - POQSA Acalantis.
Rodzice miotu wolni od genetycznych chorób serca i oczu.

Miot ‘T’ Acalantis – ur.17.05.2017
Szczęśliwą mamusią została NESKA Acalantis pochodząca ze świetnej i stabilnej genetycznie linii (babcia miotu to Młodzieżowy Zwycięzca Świata, INTERCHAMPION, Champion Polski dziadek miotu to rewelacyjny włoski reproduktor Zwycięzca Klubu, Champion Włoch, TOP CP Italy 2010, Mediterranean Winner). Ojcem miotu został doskonały w każdym calu Zwycięzca Polski 2016 SZEPTUN Djuszes.
Rodzice miotu wolni od genetycznych chorób serca i oczu.

Nasze szczenięta, jako jedne z nielicznych na rynku, posiadać będą pełne PKR-owe rodowody uprawniające do uzyskania tytułu Interchampiona. Starannie dobrana para hodowlana jest efektem naszej wielopokoleniowej pracy mającej na celu uzyskanie psów o wybitnym eksterierze i zdrowiu, doskonałym instynkcie łowieckim i nadzwyczajnych predyspozycjach wystawowych.

Mioty w naszej hodowli prowadzone są przez profesjonalnego psychologa zwierzęcego oraz absolwenta hodowli zwierząt, od pierwszych dni życia zapoznane z metodą Wczesnej Stymulacji Neurologicznej, z ogromną starannością socjalizowane i wychowywane z miłością. Każde szczenię posiada indywidualną analizę behawioralną z określonym profilem psychologicznym, dzięki czemu istnieje możliwość precyzyjnego doboru predyspozycji osobnika do wymagań nowych opiekunów. W trosce o dobro zwierząt i naszych klientów służymy wsparciem i radą przez cały okres życia psa. Szczenięta do nowych domów trafiają wielokrotnie odrobaczone i zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia, bogate wyprawki oraz metryki Związku Kynologicznego w Polsce (jedynej organizacji zrzeszonej w FCI).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wschowa
Nadia i Tomek
Na Lento.pl od 07 paź 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie