CHART POLSKI znakomite szczenięta wystawowe!

Dodane: Poniedziałek, 09 Lipiec, 2018  09:56

Opis oferty:

Z ogromną dumą i radością mamy zaszczyt poinformować, że w maju 2017 w naszej hodowli pojawił się długo oczekiwany miot rasy CHART POLSKI po wybitnych rodzicach!

Miot ‘S’ Acalantis 2017
Ojcem szczeniąt został wybitny, typowy, przepiękny eksterierowo samiec - RAPTOR Acalantis - Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2016.
Mamusią miotu została spektakularna i prześliczna potomkini znakomitej starej linii - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Światowej Wystawy Ras Polskich 2016, Junior Poland’s Pride - POQSA Acalantis.
Rodzice miotu wolni od genetycznych chorób serca i oczu.

Nasze szczenięta, jako jedne z nielicznych na rynku, posiadać będą pełne PKR-owe rodowody uprawniające do uzyskania tytułu Interchampiona. Starannie dobrana para hodowlana jest efektem naszej wielopokoleniowej pracy mającej na celu uzyskanie psów o wybitnym eksterierze i zdrowiu, doskonałym instynkcie łowieckim i nadzwyczajnych predyspozycjach wystawowych.

Mioty w naszej hodowli prowadzone są przez profesjonalnego psychologa zwierzęcego oraz absolwenta hodowli zwierząt, od pierwszych dni życia zapoznane z metodą Wczesnej Stymulacji Neurologicznej, z ogromną starannością socjalizowane i wychowywane z miłością. Każde szczenię posiada indywidualną analizę behawioralną z określonym profilem psychologicznym, dzięki czemu istnieje możliwość precyzyjnego doboru predyspozycji osobnika do wymagań nowych opiekunów. W trosce o dobro zwierząt i naszych klientów służymy wsparciem i radą przez cały okres życia psa. Szczenięta do nowych domów trafiają wielokrotnie odrobaczone i zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia, bogate wyprawki oraz metryki Związku Kynologicznego w Polsce (jedynej organizacji zrzeszonej w FCI).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!
@ tel. 668-741-959 668 - pokaż numer telefonu -
https://www.facebook.com/acalantis.kennel.fci/
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wschowa
Nadia i Tomek
Na Lento.pl od 07 paź 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie